معرفی بهترین مدرسه-حرفه ای ترین کادر آموزشی 98 در کرج
نوشته شده توسط : dx619

معرفی بهترین مدرسه-حرفه ای ترین کادر آموزشی 98 در کرج

 
بهترین مدرسه دخترانه غیر انتفاعی

حرفه ای ترین کادر آموزشی 98 در کرج ! دبستان دخترانه غیر دولتی شمیم آرامش.

معرفی بهترین مدرسه-حرفه ای ترین کادر آموزشی 98 در کرج

(معرفی بهترین مدرسه غیر انتفاعی غیر دولتی کرج 98 دنبال مدرسه خوب می گردید؟ شما هم مثل خیلی از پدر و مادرای با دقت،دنبال مدرسه خوب و یا حتی قطعا بهترین مدرسه در کرج برای فرزندانتون می گردید؟بهترین مدرسه دخترانه غیرانتفاعی در کرج)

من زمان کوچیکیم خیلی شیطون بودم . خودم که اصلا احساس نمیکردم کارام خطرناکه ؛ اما چی بگم از دل بقیه …

یه وقتایی که دیگه از حد خارج میشدم و بنده خدا مامانم صبرش لبریز می شد ، سرم داد و بیداد میکرد ، غر میزد … منم دلخوریمو نشون می دادم و سروصدا می کردم که همش به من گیر میدین ، مگه من چیکار کردم ، مگه چی میشه و این داستانا…!

جواب مامانم هم در مقابل تموم این عکس العمل های من این بود که : “بچه جون تو هنوز مادر نشدی که بفهمی “

از اون زمان خیلی میگذره  من حسابی برای خودم خانمی شدم ، العانم مادرم با تموم دغدغه های مادرونه . تازه میفهمم چقدر بنده ی خدا مادرم رو با کارام نگران تر میکردم…

داشتم میگفتم …

اون دختر شیطون خودش مادر شده و چند ساله با دغدغه لحظات و آینده بچش داره گذرونه زندگی میکنه . تموم دغدغه های کودکی یک طرف بحث جدید اینجا بود که بچه ی من وقت آموزش و مدرسه رفتنشه ! پیدا کردن یک فضای اموزشی مناسب که هم محیطش برای روحیه بچه خوب باشه هم آموزش هاش ، شب و روز فکر من رو به خودش مشغول کرده بود . چطور تربیت کردن بچه خیلی برام مهم بود ، کلی پیگیر آموزش های تربیتی ، روانشناسی و… می شدم ؛کلی کتاب میخوندم ، کلاس میرفتم ، فضای مجازی هم که خدا خیرش بده ، هرچی میخوای توش پیدا میشه !

جوینده یابندست !

 

یک روز مشغول رانندگی بودم که یه بیلبورد تبلیغاتی نظر مو به خودش جلب کرد “کارگاه مهارت ارتباطی مادر و فرزند“چون عجله داشتم و پشت فرمون بودم  بدون توجه به مطلب دیگه ای به خواهرم که کنارم نشسته بود گفتم سریع این شماره رو یاداشت کن. شماره موبایل  09108546614  بود که برای ارتباط با خودشون روی بیلبورد نوشته بودن منم شماره رو برداشتم تا اطلاعات و روز و ساعت کارگاه آموزشی روبدست بیارم . آخه به نظرم موضوعش خیلی کاربردی و جذاب بود . بهشون پیامک دادم و خودشون بهم زنگ زدن.

اتفاق استثنایی- شمیم ارامش!

یک خانم فوق العاده خوش برخورد بود و با حوصله که تموم سوالات منو پاسخ داد . بیشتر طالب شدم که برم توی اون محیط و از آموزش هاشون استفاده کنم . آدروس رو که ازشون پرسیدم متوجه شدم این کارگاه آموزشی توی یک مدرسه ابتدایی توی عظیمیه کرج برگزار میشه . خلاصه، اطلاعات روز و ساعت و … رو گرفتم و براش توی برنامه هام جا باز کردم .

راستش چون ذهنم درگیر آدرس بود اصلا اسم مدرسه تو خاطرم نموند . بالاخره روز موعود فرا رسید و منم با کلی ذوق و انگیزه راه افتادم . با آدرس که پیش رفتم دنبال یه مدرسه ابتدایی میگشتم که خیلی راحت پیداش کردم دیوار های بیرون انقدر شاد بودن که اگر تابلو هم نداشت ، معلوم بود اینجا یک محیط آموزشی کودکانست . با تابلوی “دبستان و پیش دبستانی دخترانه غیر دولتی شمیم آرامش“از درست اومدنم مطمئن شدم.

هیجان که داشتم بابت آموزش ؛ وارد حیاط مدرسه که شدم احساس نشاط و شعف کردم ، شاید باورتون نشه ولی فکر میکردم منم یه بچه ام ! فضا اونقدری انرژی مثبت داشت که منو به خودش جذب کنه حتی آیه ها و نوشته های روی دیوار هم به آدم ناخواسته آرامش میدادن. حالم که خوب بود، بهترم شد و با آمادگی کامل ذهنی از در سالن راهرو مدرسه وارد شدم با این ذهنیت که نهایت استفاده رو از کارگاه ببرم .

شاید باورتون نشه ولی بازهم شگفت زده شدم ! رنگ و طرح دیوار ها ، تابلوها و کلاژ های روی دیوار فوق العاده بودن .

انقدر فضا شاد و هیجان انگیز بودکه دلم میخواست منم بچه بودم و اینجا، توی این محیط درس میخوندم  ! اصلا امکان نداره یه بچه وارد این فضا بشه و دلتنگی خونه ، مامان و بابا یا هر بهونه دیگه ای از یادش نره ، نه تنها من بلکه همه ی مادر هایی که اونجا بودن نظرشون همین بود .

جای همتون خالی انقدر آموزشه برنامه ریزی شده و پرباری بود که زمان از دستم در رفت ونفهمیدم کی تموم شد !

ناگفته نماند روانشناس و مشاوری هم که آورده بودن خیلی با سواد -با تجربه و پر از اطلاعات بودن . از جو اون مدرسه و آموزش خیلی لذت بردم و این باعث شد کارگاه های بعدیشون رو هم پیگیر بشم . با هر دفعه از رفت و آمدم به اونجا تحت تاثیر محیط و آموزش هاشون قرار گرفتن

نمیتونستم هضم کنم که توی هر موضوعی که آموزش میزارن ، از بهترین اساتید، بهترین و کامل ترین آموزش ها با منابع دقیق و موثق استفاده می کنند و به نظرم  این حجم از هماهنگی هاکار یک نفر نیست ! حتما یک همکاری تیمی وجود داره که این آموزش ها اینقدر روی برنامه و دقیق هستش .

میدونستم که مدیریت این مدرسه رتبه مدیریت ممتاز کشوری رو کسب کردن به علاوه با به کار گرفتن تجربه 30 ساله ای که دارن و انتخاب نیروهای درست و کارآمد ، کاملا تونستن اهداف آموزشی و تربیتی شون رو توی مدرسه پیاده کنن .

خیلی دلم میخواست از نزدیک ببینمشون ؛ توی یکی از کارگاه ها متوجه حضورشون توی مدرسه شدم و از معاونت خواستم که باهاشون صحبت حضوری داشته باشم و ایشون هم با روی باز قبول کردن . یه استرسی داشتم برای برخورد حضوری با ایشون برای اولین بار … .

یادتونه گفتم چقدر دکور مدرسه شاد و هیجانی و…اینا بود؟؟وارد اتاق مدیریت که شدم ، رنگ محیط ، دکوراسیون  و شیوه برخورد خانم رشیدی در لحظه اول غرق در آرامش شدم و استرس باهام غریبه شد.

احساس میکردم خیلی وقته میشناسمشون ! خلاصه که یه جلسه خیلی دوستانه و مفیدی بود مخصوصا برای من که رو همه چیز حساسم . اگه یذره شک هم داشتم کاملا برطرف شد و جاش رو به اطمینان داد.

بابت اینکه این مدرسه هیچ چیزی برای بهترین دبستان دخترانه بودن توی منطقه خودش  کم که نداره هیچ تازه زیادی ام داره !!

غیر ممکنه پرسنل – کارکنان و معلمانی که توی این مدت من باهاشون برخورد داشتم و این بار علمی و آرامش روانی رو توی این مدت کوتاه به من انتقال دادن نتونن توی یک سال یا یک دوره آموزشی بچه هایی که بهشون میسپرن رو با حساسیت و دقت توی روش های آموزشی  و تربیتی از هز نظر اغنا نکنن.

جای شبهه ای نداره وقتی یک مدیریت انقدر به کارکنان  – محیط – جو روانی و آموزشی اهمیت میده مطمئنا اون مدرسه با چنین همکاری تیمی ای بهترین مدرسه پیش دبستانی و دبستان دخترانه غیر انتفاعی هستش.

من که با خیال راحت و بدون هیچ دغدغه ای دخترم رو توی مدرسه دخترانه غیر انتفاعی شمیم آرامش در عظیمیه کرج ثبت نام میکنم و مطمئنم روز به زور پیشرفت -پرورش خلاقیت واستعداد رو توش می بینم .

خدارو شکر بابت گذاشتن این اتفاق سر راهم!

به شما   هم پیشنهاد می کنم یه سر به بهترین مدرسه دخترانه غیر انتفاعی شمیم آرامش توی عظیمیه کرج بزنید، میدونم که با من هم نظر میشین !

:: برچسب‌ها: بهترین مدرسه دخترانه , مدرسه دخترانه غیرانتفاعی دخترانه , بهترین مدرسه غیردولتی دخترانه ,
:: بازدید از این مطلب : 1198
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 6 شهريور 1398 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: